LED SHOW

led show inspinia

Magické predstavenie pod UV svetlom

LED show Inspinia je tanečno-vizuálna svetelná show, v ktorej zobrazíme akékoľvek nápisy alebo logo klienta. Je to ideálny program na večierky, do klubov, na tanečné párty, umelecké či hudobné festivaly, na firemné eventy, plesy, svadby, výročia a iné oslavy. Vďaka moderným LED technológiám je svetelná show naprogramovaná v dokonalej harmónii s hudbou a je možné zobraziť akékoľvek vzory, motívy alebo často žiadané logo klienta. Môžete si objednať sólo artistov, dvojice, malé skupiny, ale aj hromadné predstavenia.

Téma na objednávku

Vďaka modernej pixel technológii je možné zobrať počas show rôzne tematické obrázky podľa sezóny alebo želania klienta. Vyberte si tému podľa druhu vášho eventu – láska, zdravie, peniaze, mesto, príroda, kasíno, filmové motívy alebo rozprávky, Halloween, Vianoce, Silvester či Valentína. Alebo nám zadajte inú tému, radi prijmeme akúkoľvek výzvu.

LED show inspinia

Zobrazíme vaše logo

V dobrej svetelnej show na firemnom večierku nesmie chýbať logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca, na tanečnej párty logo DJ-a. Technológia pixel poi funguje na nedokonalosti ľudského oka, ale na divákov pôsobí ako kúzlo a pri dlhej expozícii vznikajú nádherné fotografie.

Možnosti realizácie

Svetelná show je atraktívny program na malé firemné a rodinné oslavy, ale aj na veľké eventy, promo akcie, či festivaly. Okrem pódiovej show ponúkame aj improvizácie v priestore akú sú vítanie hostí a sprievody, alebo freestyle na tanečných párty a koncertoch. Podmienkou je tmavé prostredie, vonku je možná realizácia až po zotmení.

LED show inspinia

FORMÁTY LED SHOW

DUO2 artisti10 – 15 minút
TRIO3 artisti10 – 15 minút
KLASIK4 artisti15 – 20 minút
EXTRA5 a viac artistov15 – 25 minút
FIRE + LED SHOW2 a viac artistov20 – 45 minút

LED SHOW EXTRA

5 artistov / 15-25 minút

LED SHOW TRIO

3 artisti / 10-15 minút

LED SHOW DUO

2 artisti / 10-15 minút


led show inspinia

MÁTE ZÁUJEM O LED SHOW?

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Takisto vám radi zodpovieme všetky vaše otázky, alebo poradíme s výberom tej správnej show na vašu akciu.

Email: info@inspinia.sk


fire show
led show
drone show