LED SHOW svetelná show

LED SHOW PROXIMA

LED show PROXIMA je tanečno-vizuálna svetelná show, v ktorej používame profesionálne LED rekvizity precízne naprogramované podľa hudby. Počas show je možné zobraziť akékoľvek vzory, nápisy, obrázky alebo logo klienta. Môžete si rezervovať duo, trio, ale aj skupinové predstavenie.

LED show proxima

LED show svetelná show

THE GREEN CODE

3 artisti

15 minút

THE GREEN CODE

“The Green Code” je svetelná show o modernej dobe, kde ľudia sú závislí od energií a pripútaní k internetu. Originálne svietiace rekvizity aj špeciálne pódiové svetlá povyšujú predstavenie na svetovú úroveň. Show je precízne naprogramovaná do dynamickej hudby, artisti využívajú potenciál moderných LED technológií naplno a nezabúdajú ani na prekvapivé momenty.

“AJ DIGITÁLNY SVET MÁ SVOJICH REÁLNYCH VLÁDCOV”

LED show svetelna show

ZOBRAZÍME VAŠE LOGO

V každej svetelnej show na firemnom večierku zobrazíme logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca, na tanečnej párty logo DJ-a a na svadbe mená novomanželov. Tri obrázky podľa želania klienta sú v cene, úprava celej show do konkrétnej témy alebo farieb je za príplatok.

TECHNICKÉ PARAMETRE

– dostatočne veľká rovná plocha

– možnosť pripojiť si vlastný notebook / tablet ku zvuku

– realizácia show v tmavej miestnosti, vonku po západe slnka

POČET ARTISTOVDĹŽKA SHOWPOTREBNÝ PRIESTOR
2 artisti10 – 15 minút6 x 4 metrov
3 artisti10 – 15 minút8 x 6 metrov
5 artistov15 – 20 minút10 x 8 metrov
7 artistov15 – 25 minút12 x 10 metrov

LED SHOW PROXIMA

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Cena: od 400€ (cena závisí od dátumu a miesta konania akcie a od počtu účinkujúcich artistov)