CYR WHEEL akrobacia

CYR WHEEL PROXIMA

Cyr wheel akrobacia je nová a veľmi netradičná cirkusová disciplína. Akrobat stojí vo veľkej kovovej obruči, točí sa s ňou a predvádza rôzne triky. Artista Stano Mečiar sa začal venovať tomuto cirkusovému náradiu pred piatimi rokmi a veľmi rýchlo sa vypracoval na jedného z najlepších cyr wheel akrobatov. Rezervujte si jeho krátke predstavenie ako bonus k našej LED show.

cyr wheel akrobacia

cyr wheel akrobacia

CYR WHEEL

1 artista

5 minút

AKROBACIA V KRUHU

Ovládať svojim telom veľký železný kruh, využívať jeho energiu na nebezpečné kúsky a porušovať pritom gravitačné zákony, to je cyr wheel akrobacia. Toto obdivuhodné umenie je vhodným spestrením každého spoločenského podujatia. Vychutnajte si ladnosť akrobaticko – tanečných prvkov a fyzicky náročných trikov v podaní jedného z najlepších akrobatov na Slovensku Stana Mečiara.

“KRUH NEMÁ ZAČIATOK ANI KONIEC, PRETO JE TAKÝ INŠPIRATÍVNY”

cyr wheel akrobacia

REFERENCIE

Akrobat Stano Mečiar má za sebou desiatky vystúpení na rôznych druhoch eventov a jeho pohybové umenie divákov vždy nadchne. Ako artista precestoval kus sveta, točil sa na pódiách nielen v celej Európe, ale aj na blízkom východe a v Amerike. Každý rok účinkuje v televíznej súťaži Česko-Slovensko má talent a za svoj posledný výkon dostal standing ovation. Ak chcete vidieť jeho show naživo, objednajte si naše vystúpenia.

TECHNICKÉ POŽIADAVKY

– rovná plocha s tvrdým hladkým povrchom – pódium, betónová alebo drevená podlaha, parkety, dlažba, (nie koberec alebo trávnik)

– možnosť pripojiť si vlastný notebook / tablet ku zvuku

Dĺžka predstavenia5 minút
Počet artistov1 artista
Potrebný priestorminimálne 5×5 metrov
Hudobný podmaztelefón / USB / notebook
cyr wheel akrobacia

CYR WHEEL PROXIMA

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Cena: od 200€ (cena závisí od dátumu a miesta konania akcie)