CYR WHEEL akrobacia

CYR WHEEL PROXIMA

Cyr wheel akrobacia je nová a veľmi netradičná cirkusová disciplína. Akrobat stojí vo veľkej kovovej obruči, točí sa s ňou a predvádza rôzne triky. Artista Stano Mečiar sa začal venovať tomuto cirkusovému náradiu pred piatimi rokmi a veľmi rýchlo sa vypracoval na jedného z najlepších cyr wheel akrobatov v širokom okolí. Rezervujte si jeho krátke predstavenie samostatne, alebo ako cenovo výhodný bonus k našej LED show “The Green Code”.

AKROBACIA V KRUHU: “STANO MEČIAR”

Ovládať svojim telom veľký železný kruh, využívať jeho energiu na nebezpečné kúsky a porušovať pritom gravitačné zákony, to je cyr wheel akrobacia. Toto obdivuhodné umenie je vhodným spestrením každého spoločenského podujatia, vaši hostia budú nadšení. Vychutnajte si ladnosť akrobaticko – tanečných prvkov a fyzicky náročných trikov v podaní jedného z najlepších akrobatov na Slovensku Stana Mečiara.

1 artista / 5 minút

“KRUH NEMÁ ZAČIATOK ANI KONIEC, PRETO JE TAKÝ INŠPIRATÍVNY”

GALÉRIA – umelecká fotografka Martina Mlčúchová

CYR WHEEL AKROBAT “STANO MEČIAR”

Akrobat Stano Mečiar má za sebou desiatky vystúpení na rôznych druhoch eventov a jeho pohybové umenie divákov vždy nadchne. Ako artista precestoval kus sveta, točil sa na pódiách nielen v celej Európe, ale aj na blízkom východe a v Amerike. Každý rok účinkuje v televíznej súťaži Česko-Slovensko má talent a za svoj posledný výkon dostal standing ovation. Ak chcete vidieť jeho akrobatickú show naživo, objednajte si naše vystúpenia.

TECHNICKÉ POŽIADAVKY

– rovná plocha s tvrdým hladkým povrchom – pódium, betónová alebo drevená podlaha, parkety, dlažba, (nie koberec alebo trávnik)

– možnosť pripojiť si vlastný notebook / tablet ku zvuku

Dĺžka predstavenia5 minút
Počet artistov1 artista
Potrebný priestorminimálne 5×5 metrov
Hudobný podmaztelefón / USB / notebook
cyr wheel akrobacia

CYR WHEEL

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Cena: od 200€ (cena závisí od dátumu a miesta konania akcie)