DRONE SHOW

drone show

Novinka – Drone show

DRONE SHOW je fascinujúca svetelná show, v ktorej uvidíte dokonalý súlad ľudského pohybu a letu autonómnych dronov. Tento formát využíva tie najmodernejšie technológie a je unikátny nielen na Slovensku, ale aj v kontexte európskeho trhu. Divákom prináša úplne nový zážitok z bezprostrednej blízkosti lietajúcich kvadrokoptér.

Tvorcovia predstavenia

Toto inovatívne interiérové predstavenie je určené pre firemné eventy, festivaly a gala večery. Ide o jedinečný projekt svojho druhu, ktorý pre vás pripravili tanečníci zo skupiny INSPINIA a špecialisti na drony a dronové show z firmy STORYINTHESKY.EU. 

drone show

Spojenie svetelnej LED show s dronmi

Vizuálne LED efekty naprogramované do hudby, spoločné choreografie tanečníc a lietajúcich dronov sa postarajú o dychberúcu atmosféru. Synchronizácia dronov s LED zariadeniami ako sú visual poi, hula hoopy a kocka v malom priestore pódia dodávajú predstaveniu status akrobatickej show, akú ste ešte nevideli.

Dlhodobý tvorivý proces

Toto unikátne predstavenie je výsledkom dlhodobej intenzívnej práce, od napísania scenára, výberu hudby a tvorby choreogafií, cez vývoj a testovanie dronov a navigačného systému. Týždne strávené programovaním, až po desiatky spoločných skúšok, na ktorých bol dolaďovaný každý jeden detail. Bol to dlhý tvorivý proces, krok do neznáma, ktorý sa podaril dotiahnuť do úspešnej eventovej show a sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť naše dielo v celej svojej kráse. Drone show si môžete objednať na eventy od septembra 2023.

drone show inspinia

TECHNICKÉ PARAMETRE

Show je primárne určená do interiéru, za priaznivých poveternostných podmienok sa dá zrealizovať aj na krytom pódiu vonku. Požiadavky na exteriérové vystúpenia musia byť posúdené individuálne v súvislosti so splnením bezpečnostných a legislatívnych požiadaviek v danej lokalite. Samozrejme, aby svetelná show vynikla, v priestore musí byť tma.

Dĺžka show8 minút
Počet artistov2 tanečnice + 1 technik
Potrebný priestor7×7 metrov, výška stropu minimálne 4 metre
Ozvučeniemožnosť pripojenia vlastného notebooku ku zvuku
Možnosť generálky v priestorecca 1 hodina
Príprava na pódiu pred show10 minút
Demontáž po show – cca 5 minút5 minút

DRONE SHOW 2023

2 tanečnice + technik / 8 minút


drone show inspinia

MÁTE ZÁUJEM O DRONE SHOW?

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Takisto vám radi zodpovieme všetky vaše otázky, alebo poradíme s výberom tej správnej show na vašu akciu.

Email: info@inspinia.skfire show
led show
drone show