DRONE SHOW tanec s dronmi

DRONE SHOW INSPINIA

Drone show Inspinia sme vytvorili so špecialistom na drony z firmy Story In The Sky. Tanec s dronmi je inovatívne predstavenie, fascinujúca svetelná show, v ktorej uvidíte ľudský pohyb v súlade s letom autonómnych dronov. Tento formát využíva tie najmodernejšie technológie a je unikátny nielen na Slovensku, ale aj v kontexte európskeho trhu.

drone show inspinia

drone show tanec s dronmi

CASSIOPEIA

2 artisti

8 minút

CASSIOPEIA

Drone show “Cassiopeia” je inšpirovaná atmosférou čarovného okamihu, keď sa v lete strieda deň s nocou a na oblohu vychádzajú hviezdy. Uvidíte nápadité choreografie tanečníc s LED rekvizitami a lietajúcich dronov. Rezervujte si na svoj event unikátnu show, ktorá prináša divákom úplne nový zážitok z bezprostrednej blízkosti lietajúcich kvadrokoptér.

“DOTKNITE SA HVIEZD”

drone led show

DRONE LIGHT SHOW

Spojením LED show s interiérovými dronmi vzniklo unikátne predstavenie – tanec s dronmi. Vizuálne LED efekty naprogramované do hudby a choreografie tanečníc a lietajúcich dronov sa postarajú o dychberúcu atmosféru. Synchronizácia dronov s LED zariadeniami ako sú visual poi, hula hoopy a kocka v malom priestore pódia dodávajú predstaveniu status akrobatickej show, akú ste ešte nevideli.

TECHNICKÉ PARAMETRE

– drone show je primárne určená do interiéru, ale za priaznivých poveternostných podmienok sa dá zrealizovať aj na krytom pódiu vonku

– aby svetelná show vynikla, v priestore musí byť tma

– podmienkou je možnosť generálnej skúšky pred začiatkom eventu

Dĺžka show8 minút
Počet artistov2 tanečnice + 1 technik
Potrebný priestor7×7 metrov, výška stropu minimálne 4 metre
Ozvučeniemožnosť pripojenia vlastného notebooku ku zvuku
Možnosť generálky v priestorecca 1 hodina
Príprava na pódiu pred show10 minút
Demontáž po show – cca 5 minút5 minút

STORY IN THE SKY

Na tejto show spolupracujeme so špecialistom na dronové show z firmy Story in the sky, ktorý má na starosti technické zabezpečenie dronov a tiež ich navádzací systém. Viac informácií nájdete na stránke storyinthesky.eu

drone show

drone show

DRONE SHOW INSPINIA

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Cena: len na vyžiadanie (cena závisí od dátumu a miesta konania akcie)