FIRE SHOW ohňová show

FIRE SHOW INSPINIA

Inspinia prinesie na váš event obdivuhodné umenie – profesionálnu fire show, strhujúcu performance plnú ohňa a pyro efektov. Predstavenia s ohňom realizujeme už vyše desať rokov. Naši artisti majú bohaté skúsenosti, preto vedia zaručiť bezpečný a plynulý priebeh každej fire show. Program je vhodný na všetky druhy podujatí vonku aj v interiéri.

fire show inspinia

fire show Inspinia

MIDNIGHT SUN

4 artisti

15 minút

MIDNIGHT SUN

“Midnight Sun” je živelná ohňová show, v ktorej bojujeme s vlastnými démonmi. Pod rúškom tmy prichádza silné pokušenie zahrávať sa s ohňom a jediné, čo nás môže zachrániť, je vychádzajúce slnko. Živé bubnovanie a prvky bojových umení v kontraste s ladnými tanečnicami sú zárukou silného zážitku, ktorý budete vnímať všetkými zmyslami.

“SLNKO UPROSTRED NOCI”

fire show inspinia

PROFESIONÁLNA FIRE SHOW

Oheň ako živel nás fascinuje a radi využívame jeho silu a krásu pri tvorbe predstavení, neustále však myslíme aj na bezpečnosť artistov aj divákov. Na ohňovú show používame profesionálne rekvizity a pyrotechniku nakupujeme z overených zdrojov. Aj keď je tanec s ohňom nebezpečná disciplína, môžete sa na nás spoľahnúť. Oheň máme plne pod kontrolou a vy si vychutnáte show úplne bez obáv.

TECHNICKÉ PARAMETRE

– dostatočne veľká rovná plocha

– možnosť pripojiť si vlastný notebook / tablet ku zvuku

– realizácia show v tmavej miestnosti, vonku po západe slnka

POČET ARTISTOVDĹŽKA SHOWPOTREBNÝ PRIESTOR
2 artisti10 – 15 minút6 x 6 metrov
3 artisti10 – 15 minút8 x 6 metrov
4 artisti15 – 20 minút10 x 8 metrov
6 artistov15 – 25 minút12 x 10 metrov
fire show inspinia

FIRE SHOW INSPINIA

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Cena: od 400€ (cena závisí od dátumu a miesta konania akcie a od počtu účinkujúcich artistov)