INSPINIA

FIRE SHOW

SEE FIRE IN A NEW LIGHT

Ohňová show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

Naše dlhoročné skúsenosti s ohňom Vám garantujú profesionálnu fire show s bezpečným priebehom aj v interiéroch. Ohňová show je ideálnym večerným programom každého podujatia: od firemných večierkov, festivalov až po súkromné oslavy. Použitie špeciálnej pyrotechniky je vynikajúci spôsob zavŕšenia veľkých akcií a galavečerov, či alternatíva ohňostroja.


Čo tvorí ohňovú show INSPINIA?

FIRE FANS / vejáre

Tanec s ohnivými vejármi uvádzame prevažne hneď na úvod show a necháme divákov vychutnať si krásu ohňa a ladných ženských pohybov.

FIRE POI / točky

Ohnivé poi sú naša najobľúbenejšia disciplína. Dokonalé choreografie pretkávame náročnými partnerskými prvkami a z ohňa sme urobili svojho tanečného partnera, ktorého máme pevne pod kontrolou.

FIRE UMBRELLA / dáždnik

Čo poviete na horiaci dáždnik? Výrazná rekvizita, ktorú vidno už zdiaľky a dajú sa s ňou robiť nevídané kúsky. Ideálne do sprievodov alebo na tanečnú párty.

FIRE HOOP / kruh

V poriadnej fire show nesmie chýbať ani atraktívny tanec s ohnivým kruhom, z ktorého sa vám zatočí hlava.

SPECIAL EFFECTS / špeciálne efekty

A na záver show to najlepšie – špeciálne efekty ako iskriace pyro, vulkán, dymovnice a takzvané ohnivé DNA, veľká horiaca rekvizita jedinečná na Slovensku, ktorú ste určite ešte nevideli. Výberom vhodnej kombinácie efektov navodíme slávnostnú atmosféru a nabijeme divákov smršťou pozitívnej energie.


MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Fire show sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch. Každé z uvedených čísiel sa dá objednať aj jednotlivo. Ohnivé efekty je možné kombinovať aj so svetelnou show.

FIRE SHOW VONKU

Ohňová show s veľkými efektami – exteriér / 4 artisti / 15 minút

OHEŇ V INTERIÉRI

Ohňová show s malými rekvizitami – interiér / 4 artisti / 10 minút

OHEŇ V SPRIEVODE

OHEŇ V SPRIEVODE – chodúle + dáždnik / 2 artisti

TECHNICKÁ SHOW – PARTNER POI

Fire show – partner poi / 3 artisti / 10 minút

Máte záujem o show? Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet.