FIRE SHOW

FIRE SHOW INSPINIA

Ponúkame fire show na rôzne spoločenské podujatia ako sú oslavy, festivaly, tanečné párty, otváracie ceremoniály, ale aj svadby a rodinné oslavy. V repertoári máme sólo artistov, dvojice, malé skupiny, aj hromadné predstavenia na veľké pódiá. Predstavenia s ohňom realizujeme už vyše desať rokov a naši artisti majú bohaté skúsenosti, vďaka ktorým vedia zaručiť bezpečný a čistý priebeh každého vystúpenia.

SEE FIRE IN A NEW LIGHT

Ohnivá show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

PRINESIEME ZÁŽITOK

Oheň ako živel nás fascinuje a preto sa stal zdrojom našej zábavy. Baví nás objavovať jeho svetlé stránky a splývať s ním v ladnom pohybe a tento radostný pocit prenesieme počas show aj na divákov. Vďaka dokonalým trikom, nápaditým rekvizitám a efektom navodíme slávnostnú atmosféru, nabijeme divákov prúdom pozitívnej energie a postaráme sa o nezabudnuteľný zážitok.

MYSLÍME NA BEZPEČNOSŤ

Naši artisti majú bohaté skúsenosti s vystupovaním s ohňom, ovládajú a dodržiavajú všetky bezpečnostné opatrenia a preto vám garantujeme bezproblémový priebeh ohňovej show vonku aj v interiéri. Pred vystúpením dôkladne zvážime, či priestor dovoľuje použiť pripravené rekvizity a zabezpečíme dostatočný odstup divákov. Vieme, čo robíme, môžete sa na nás spoľahnúť. Prídeme vždy načas a zanecháme po sebe čisto.

MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Ohňová show je pútavý program na každé podujatia: od firemných večierkov, festivalov až po súkromné oslavy. Použitie špeciálnej pyrotechniky je vynikajúci spôsob zavŕšenia veľkých akcií a gala večerov, či alternatíva ohňostroja. Fire show sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch.

FORMÁTY

FIRE SHOW MINI: 1 – 2 artisti / 10 -15 minút

FIRE SHOW KLASIK: 3 – 4 artisti / 15 – 20 minút

FIRE SHOW EXTRA: 5 – 8 artistov / 20 – 45 minút

BRATISLAVA 2021

6 artistov / 45 minút

Pozrite si naše aktuálne video z ohňovej show začiatkom leta 2021, ktorá sa konala v rámci Festivalu spojení v Bratislavskej Petržalke. Vystúpenie bolo plné hromadných choreografií a veľkých ohnivých efektov.

DIVADELNÁ NITRA 2020

5 artistov / 45 minút

Krátky zostrih z fire show Inspinia na festivale Divadelná Nitra 2020. V jednom bloku sme skombinovali ohňovú a svetelnú show a naše choreografie obohatil nádhernými sólami náš vzácny hosť z Brazílie Gustavo Ollitta.

BORY MALL 2019

4 artisti / 10 minút

Ohňová show Inspinia na 10. výročí obchodného centra Bory Mall sa niesla v slávnostnom duchu a je dôkazom toho, že fire show sa dá zrealizovať bez problémov aj v interiéri.

SPIŠSKÝ HRAD 2018

4 artisti / 20 minút

Radi spomíname aj na fire show na Spišskom hrade v lete 2018. Naša show bola zaradená na záver takmer hodinového ohnivého maratónu, na ktorom vystúpili ďalšie dve skupiny.

PRAHA 2016

3 artisti / 8 minút

Toto video je z Prahy z leta 2016 a vďaka partnerskej choreografii a zlatým kostýmom má slávnostnú atmosféru. Ak hľadáte niečo na ples alebo gala večer, pozrite si tento zostrih.

PROMO VIDEO 2014

4 artisti / 15 minút

Naše prvé promo video z roku 2014 sme nakrúcali v pôvodnej zostave v industriálnom areáli v Pezinku a vďaka profesionálnej výrobe a silnému ženskému elementu je stále veľmi atraktívne.

Máte záujem o fire show Inspinia?

Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet. Takisto vám radi zodpovieme na všetky vaše otázky, alebo poradíme pri výbere tej správnej show pre vašu akciu.

Tešíme sa na spoluprácu.

E-MAIL: inspinia@gmail.com