INSPINIA

FIRE SHOW

SEE FIRE IN A NEW LIGHT

Ohňová show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

Naše dlhoročné skúsenosti s ohňom Vám garantujú profesionálnu fire show s bezpečným priebehom aj v interiéroch. Ohňová show je ideálnym večerným programom každého podujatia: od firemných večierkov, festivalov až po súkromné oslavy. Použitie špeciálnej pyrotechniky je vynikajúci spôsob zavŕšenia veľkých akcií a galavečerov, či alternatíva ohňostroja.


Čo tvorí ohňovú show INSPINIA?

FIRE FANS / vejáre

Tanec s ohnivými vejármi uvádzame prevažne hneď na úvod show a necháme divákov vychutnať si krásu ohňa a ladných ženských pohybov.

FIRE POI / točky

Ohnivé poi sú naša najobľúbenejšia disciplína. Dokonalé choreografie pretkávame náročnými partnerskými prvkami a z ohňa sme urobili svojho tanečného partnera, ktorého máme pevne pod kontrolou.

FIRE UMBRELLA / dáždnik

Čo poviete na horiaci dáždnik? Výrazná rekvizita, ktorú vidno už zdiaľky a dajú sa s ňou robiť nevídané kúsky. Ideálne do sprievodov alebo na tanečnú párty.

FIRE HOOP / kruh

V poriadnej fire show nesmie chýbať ani atraktívny tanec s ohnivým kruhom, z ktorého sa vám zatočí hlava.

SPECIAL EFFECTS / špeciálne efekty

A na záver show to najlepšie – špeciálne efekty ako iskriace pyro, vulkán, horiace DNA a dymovnice. Výberom vhodnej kombinácie efektov navodíme v divákoch slávnostný pocit ako pri ohňostroji, resp. rozpútame hotové “peklo” (podľa druhu eventu).


MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Fire show sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch. Každé z uvedených čísiel sa dá objednať aj jednotlivo. Ohnivé efekty je možné kombinovať aj so svetelnou show.

Ohňová show s malými rekvizitami – interiér / 4 artisti / 10 minút
Ohňová show s veľkými efektami – exteriér / 4 artisti / 15 minút
Fire show – partner poi / 3 artisti / 10 minút
Ohňová show – fire DNA / 2 artisti / 10 minút

OHEŇ V SPRIEVODE

OHEŇ V SPRIEVODE – chodúle + dáždnik / 2 artisti

Máte záujem o show? Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet.