INSPINIA

FIRE SHOW

SEE FIRE IN A NEW LIGHT

Ohňová show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

PRINESIEME ZÁŽITOK

Oheň ako živel nás fascinuje a preto sa stal zdrojom našej zábavy. Baví nás objavovať jeho svetlé stránky a splývať s ním v ladnom pohybe a tento radostný pocit prenesieme počas show aj na divákov. Vďaka dokonalým trikom, nápaditým rekvizitám a efektom navodíme slávnostnú atmosféru, nabijeme divákov prúdom pozitívnej energie a postaráme sa o nezabudnuteľný zážitok.

MYSLÍME NA BEZPEČNOSŤ

Naši artisti majú bohaté skúsenosti s vystupovaním s ohňom, ovládajú a dodržiavajú všetky bezpečnostné opatrenia a preto vám garantujeme bezproblémový priebeh ohňovej show vonku aj v interiéri. Pred vystúpením dôkladne zvážime, či priestor dovoľuje použiť pripravené rekvizity a zabezpečíme dostatočný odstup divákov. Vieme, čo robíme, môžete sa na nás spoľahnúť. Prídeme vždy načas a zanecháme po sebe čisto.

MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Ohňová show je pútavý program na každé podujatia: od firemných večierkov, festivalov až po súkromné oslavy. Použitie špeciálnej pyrotechniky je vynikajúci spôsob zavŕšenia veľkých akcií a galavečerov, či alternatíva ohňostroja. Fire show sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch.

FORMÁTY

fire show mini: 1 artista / 10 -15 minút

fire show klasik: 2 – 3 artisti / 15 – 20 minút

fire show extra: 4 – 6 artistov / 20 – 30 minút

FIRE SHOW MINI

Sólová show je určené do menších priestorov a pre malé publikum, ale to neznamená, že je slabšia ako veľké show. Výhodou je bezprostredná blízkosť divákov, ktorí okrem vizuálneho zážitku pocítia aj teplo ohňa a dokonca ho budú počuť. Ideálny program na rodinné oslavy, svadby, firemné akcie alebo mestské kultúrne podujatia. Dá sa zrealizovať aj v interiéroch ako sú kluby, bary, spočenské sály alebo reštaurácie.

FIRE SHOW KLASIK

Skupina šikovných, zladených a skúsených artistov vám predvedie tie najlepšie ohnivé triky. Bezchybné choreografie striedajú odvážne efekty a vďaka profesionálnemu prevedeniu si diváci odnesú z ohňovej show len príjemné pocity. Show si vyžaduje väčší priestor alebo pódium a je určená na spoločenské podujatia, festivaly, mestské trhy, firemné akcie, alebo tanečné párty.

FIRE SHOW EXTRA

Veľká ohňová show má okrem pestrej palety ohnivých efektov pridanú hodnotu vo forme príbehu. Podľa požiadaviek zákazníka je možné zakomponovať do show bojové prvky, bubnovanie, chodúle alebo dokonca vzdušnú akrobaciu. Priamo úmerne od počtu účinkujúcich artistov a veľkosti použitých efektov sa zvyšuje a nárok na priestor. Ideálne sú námestia, veľké trávnaté plochy alebo amfiteátre.

Máte záujem o fire show Inspinia?

Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet. Tešíme sa na spoluprácu.

KONTAKT: inspinia@gmail.com