FIRE SHOW

fire show inspinia

Umelecké predstavenie na každý event

Prinesieme na váš event obdivuhodné umenie – profesionálnu fire show, strhujúcu performance plnú ohňa a pyro efektov. Ponúkame show na rôzne spoločenské podujatia ako sú oslavy, festivaly, tanečné párty, otváracie ceremoniály, ale aj svadby a rodinné oslavy. Predstavenia s ohňom realizujeme už vyše desať rokov a naši artisti majú bohaté skúsenosti, vďaka ktorým vedia zaručiť bezpečný a plynulý priebeh každého vystúpenia.

Živelný zážitok

Oheň ako živel nás fascinuje a preto sa stal zdrojom našej umeleckej tvorby. Baví nás objavovať jeho svetlé stránky, splývať s ním v ladnom pohybe a využívať jeho silu na živelnú performance. Samozrejme, tento jedinečný pocit prenesieme počas predstavenia aj na divákov. Vďaka dokonalým trikom, nápaditým rekvizitám a pyro efektom navodíme magickú atmosféru, nabijeme obecenstvo prúdom pozitívnej energie a diváci si odnesú z vášho eventu nezabudnuteľný zážitok.

fire show inspinia

Dlhoročné skúsenosti s fire show

Naši artisti majú bohaté skúsenosti s vystupovaním s ohňom, ovládajú a dodržiavajú všetky bezpečnostné opatrenia a preto vám garantujeme bezproblémový priebeh ohňovej show vonku aj v interiéri. Pred vystúpením dôkladne zvážime, či priestor dovoľuje použiť pripravené rekvizity a zabezpečíme dostatočný odstup od divákov. Na predstavenia používame profesionálne náradie, čistý lampový olej a interiérovú pyrotechniku určenú pre profesionálov.

Fire show – možnosti realizácie

Ohňová show je atraktívny program na každý druh eventu: od firemných večierkov, festivalov až po súkromné oslavy. Použitie špeciálnej pyrotechniky je vynikajúci spôsob zavŕšenia veľkých akcií a gala večerov, či alternatíva ohňostroja. Predstavenie s ohňom sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch.

fire show inspinia

FORMÁTY FIRE SHOW

DUO2 artisti10 – 15 minút
TRIO3 artisti10 – 15 minút
KLASIK4 artisti15 – 20 minút
EXTRA5 a viac artistov15 – 25 minút
FIRE + LED SHOW2 a viac artistov20 – 45 minút

FIRE SHOW KLASIK

4 artisti / 15-20 minút

FIRE SHOW EXTRA

6 artistov / 25 minút


fire show inspinia

MÁTE ZÁUJEM O FIRE SHOW?

Ak máte záujem o našu show, napíšte nám dátum a miesto konania vášho večierka a my vám pošleme rozpočet. Takisto vám radi zodpovieme všetky vaše otázky, alebo poradíme s výberom tej správnej show na vašu akciu.

Email: info@inspinia.sk


fire show
led show
drone show