LED SHOW

LED SHOW INSPINIA

Svetelná show je ideálny program na večierky, do klubov, na tanečné párty, umelecké či hudobné festivaly, na firemné eventy, plesy, svadby, výročia a iné oslavy. Vďaka moderným LED technológiám je svetelná show naprogramovaná v dokonalej harmónii s hudbou a je možné zobraziť akékoľvek vzory, motívy alebo často žiadané logo klienta. Môžete si objednať sólo artistov, dvojice, malé skupiny, ale aj hromadné predstavenia.

LIGHT UP YOUR EVENT

LED show INSPINIA vás prenesie do krajiny fantázie plnej záhadných bytostí, ktoré tancujú v dokonalej harmónii so svetlom a očaria vás svojim vizuálnym umením.

VYBERTE SI TÉMU

Vďaka modernej pixel technológii je možné zobrať počas show rôzne tematické obrázky podľa sezóny alebo želania klienta. Vyberte si tému podľa druhu vášho eventu – láska, zdravie, peniaze, mesto, príroda, kasíno, filmové motívy alebo rozprávky, Halloween, Vianoce, Silvester či Valentína. Alebo nám zadajte inú tému, radi prijmeme akúkoľvek výzvu.

ZOBRAZÍME VAŠE LOGO

V dobrej svetelnej show na firemnom večierku nesmie chýbať logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca, na tanečnej párty logo DJ-a. Technológia pixel poi funguje na nedokonalosti ľudského oka, ale na divákov pôsobí ako kúzlo a pri dlhej expozícii vznikajú nádherné promo fotografie.

MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Svetelná show je atraktívny program na malé firemné a rodinné oslavy, ale aj na veľké eventy, promo akcie, či festivaly. Okrem pódiovej show ponúkame aj improvizácie v priestore akú sú vítanie hostí a sprievody, alebo freestyle na tanečných párty a koncertoch. Podmienkou je tmavé prostredie, vonku je možná realizácia až po zotmení.

FORMÁTY:

LED SHOW MINI: 1 – 2 artisti / 10 – 15 minút

LED SHOW KLASIK: 3- 4 artisti / 15 -20 minút

LED SHOW EXTRA: 5 – 8 artistov / 20 – 45 minút

LED SHOW TRIO 2022

3 artisti / 15 minút

Trojica skúsených artistov v spoločnej svetelnej show, ktorá je naprogramovaná do hudby. Použité náradie: visual poi, led buugeng a kocka. Video je zostrih zo show v pivovari Brewer v júni 2022.

LED SHOW DUO 2022

2 artisti / 8 minút

Svetelná show vo dvojici je vhodná aj do menších priestorov, ako sú kluby, bary alebo reštaurácie. Použité náradie: visual poi a led buugeng. Video je z klubu WAX v Bratislave, apríl 2022.

BABIE LETO 2021

10 artistov / 45 minút

V tomto roku sme spojili sily s artistami z domáceho CirKusKus-u a brazílsko-peruánskej zostavy Equilibra Performance a vytvorili sme svetelnú show s názvom “Babie leto”. Pozrite si zostrih z našej septembrovej premiéry v Bratislave.

UV LIGHT SHOW 2019

2 artisti / 12 minút

Máte radi UV svetlo, masky a príjemný pohyb hodvábu? Naše dievčatá vám predvedú show plnú ženskosti s tajomnou atmosférou, ktorá bola vytvorená špeciálne na halloweensku a plesovú sezónu a iné večierky v zimnom období.

URBAN LIGHT SHOW 2018

3 artisti / 10 minút

Precízne naprogramovaná svetelná show, v ktorej sme spracovali tému veľkomesta, nám priniesol veľa poznatkov hlavne v oblasti programovania. Vďaka moderným LED technológiám sme vytvorili príbeh z nočného veľkomesta prerozprávaný prostredníctvom svetla a tmy.

007 LIGHT SHOW 2017

3 artisti / 10 minút

Svetelnú show na tému agenta 007 sme vytvorili na objednávku na jeden firemný večierok a po jej úspechu sme ju zaradili do nášho repertoáru. Predstavenie so špionážnou zápletkou malo prekvapivú pointu a klienti si ho radi objednávali ešte niekoľko rokov.

BIELA NOC 2015

4 artisti / 10 minút

Na podujatí “Biela Noc 2015” v Košiciach a v Bratislave sme realizovali viacero vystúpení pri rôznych inštaláciách pre generálneho partnera podujatia VÚB banku. Súčasťou show bolo zobrazenie loga klienta aj festivalu. Toto turné po dvoch metropolách nás nesmierne bavilo a sme vďační za túto skúsenosť.

Máte záujem o LED show Inspinia?

Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet. Takisto vám radi zodpovieme všetky vaše otázky, alebo poradíme s výberom tej správnej show na vašu akciu.

Tešíme sa na spoluprácu.

E-MAIL: inspinia@gmail.com