INSPINIA

LIGHT SHOW

LIGHT UP YOUR EVENT

Light show INSPINIA, to je hra so svetlom v krajine fantázie, kde stretnete akčných hrdinov, záhadné bytosti a možno aj samých seba.


BLACK LIGHT / kúzlo UV-svetla

UV svetlo dodáva našej show magické čaro. Rozžiari neónové farby, nechá vyniknúť masky, rekvizity aj kostýmy a tanečníci vyplnia tmu fascinujúcimi trikmi, pohybom a ľahkosťou.

PIXEL POI / tematické obrázky

Vďaka modernej pixel technológii sme schopní do show zapracovať rôzne tematické obrázky podľa sezóny alebo želania klienta. Vybrať si môžete z našich spracovaných tém ako sú napríklad mesto, príroda, láska, čas, kasíno, agent 007, Halloween, Vianoce atď., alebo nám poslať vlastné obrázky na spracovanie.

PIXEL POI / logo klienta

V dobrej svetelnej show na firemnom večierku nesmie chýbať logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca, na tanečnej párty logo DJ-a. Technológia pixel poi funguje na nedokonalosti ľudského oka, ale na divákov pôsobí ako kúzlo a pri dlhej expozícii vznikajú nádherné promo fotografie.

Skúška loga na otvorenie nového showroomu Mitsubishi v Trenčíne

LED BUUGENG / hypnotické vlnovky

Novinkou v našej light show je hypnotický buugeng. Vychutnajte si umenie manipulácie s vlnovkami, ktoré pôsobí svojou pomalosťou a sústredením ako meditácia blahodárne pôsobiaca na telo aj dušu.

LED Buugeng / solo performance

LED HULA HOOP / svietiaci kruh

Netradičný, miestami až drzý tanec s hula hoopom plný života, harmónie, ale aj hnevu, zaujme oko každého diváka. Na kruhu sa dajú nastaviť rôzne farby alebo grafické vzory, ktoré dodajú každému predstaveniu jedinečnosť.

Pozrite si tanec so svietiacim hula hoopom v Egypte, február 2020

MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Light show sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch, ale podmienkou je tmavé prostredie, resp. show až po zotmení. Každé z uvedených náradí sa dá objednať aj jednotlivo. Svetelné efekty je možné kombinovať aj s ohňovou show.


FORMÁTY

malá show: 1 – 2 artisti / 5 – 10 minút

stredná show: 3 – 4 artisti / 10 – 15 minút

veľká show: 5 – 6 artistov / 10 – 20 minút


ALBATROS / malá show – sólo

Ladná manipulácia s predmetmi rôznych tvarov pripomína svojimi pohybmi let albatrosa. Sólové vystúpenie je ideálnym programom na malé akcie, párty, svadby a rodinné oslavy. Tanec s vlajkami, poi, kruhom a buugengom môže byť uvedený ako jedna show alebo rozdelený na štyri kratšie vstupy. Prispôsobenie farieb a kostýmu podľa druhu eventu je samozrejmosťou.

ALBATROS – solo performance / 1 artista / 10 minút

NEON MYSTERY / malá show – duo

Neon mystery je záhadná UV light show, ktorá ukrýva a zároveň odhaľuje nežnú krásu v pohybe. Zasnený tanec s dáždnikmi, maskami a vejármi, ktoré žiaria v tme ako prízraky, dynamicky striedajú svietiace rekvizity a vyčarujú vám pred očami farebné mandaly. Vizuálne atraktívne predstavenie ako stvorené na plesy, večierky a oslavy.

NEON MYSTERY – uv light show / 2 artisti / 15 minút

GRAPHIC LIGHT SHOW / stredná show

Vizuálne atraktívne a zároveň fascinujúce svetelné efekty v akcii. Do hudby naprogramované obrázky, ktoré ožijú v tme, vám vyrazia dych. Grafické žonglovanie, roztočené rekvizity a dokonalé choreografie v podaní štyroch artistov dodajú vášmu eventu tú správnu iskru.

GRAPHIC LIGHT SHOW / 4 artisti / 20 minút

Máte záujem o light show Inspinia?

Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet. Tešíme sa na spoluprácu.

KONTAKT: inspinia@gmail.com