INSPINIA

LIGHT SHOW

LIGHT UP YOUR EVENT

Visual UV light show INSPINIA to je hra so svetlom v krajine fantázie, kde stretnete akčných hrdinov, záhadné bytosti a možno aj samých seba.

Vďaka modernej grafickej technológii máme pri tvorbe light show neobmedzené možnosti a vieme spracovať akúkoľvek tému a premietnuť vaše logá, obrázky alebo nápisy. Elegantné či mystické, futuristické alebo historické, máme predstavenie na každú príležitosť.


Čo si máte predstaviť pod pojmom “svetelná show?

BLACK LIGHT / kúzlo UV-svetla

UV svetlo dodáva našej show magické čaro. Rozžiari neónové farby, nechá vyniknúť masky, rekvizity aj kostýmy a tanečníci vyplnia tmu fascinujúcimi trikmi, pohybom a ľahkosťou.

CHOOSE COLORS / voliteľné farby

Farby svetiel môžeme prispôsobiť eventu. Bielu používame na svadby a vianočné večierky, červenú na Halloween a Valentína, ale môžete si vybrať aj ľubovoľnú kombináciu farieb podľa firemného loga alebo výzdoby.

LED BUUGENG / hypnotické vlnovky

Novinkou v našej light show je hypnotický buugeng. Vychutnajte si umenie manipulácie s vlnovkami, ktoré pôsobí svojou pomalosťou a sústredením ako meditácia blahodárne pôsobiaca na telo aj dušu.

LED Buugeng / solo performance

PIXEL POI / tematické obrázky

Vďaka modernej pixel technológii môžeme do show zapracovať rôzne tematické obrázky podľa sezóny alebo želania klienta. Vybrať si môžete z našich spracovaných tém ako sú napríklad mesto, príroda, láska, čas, kasíno, agent 007, Halloween, Vianoce atď., alebo nám poslať vlastné obrázky na spracovanie.

PIXEL POI / logo klienta

Na záver svetelnej show na firemnom večierku nesmie chýbať logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca atď. Pixel poi show s logom sa dá objednať aj samostatne, napríklad na vítanie hostí alebo ako freestyle s logom DJ-a na tanečnej párty.

Skúška loga na otvorenie nového showroomu Mitsubishi v Trenčíne

MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Light show sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch, ale podmienkou je tmavé prostredie, resp. show až po zotmení. Každé z uvedených čísiel sa dá objednať aj jednotlivo. Svetelné efekty je možné kombinovať aj s ohňovou show.

AKTUÁLNA PONUKA

NEON MYSTERY / UV SHOW

UV LIGHT SHOW / 2 artisti / 10 minút

Na sezónu 2020 sme pripravili záhadnú UV light show, ktorá ukrýva a zároveň odhaľuje nežnú krásu v pohybe. Zasnený tanec s dáždnikmi, maskami a vejármi, ktoré žiaria v tme ako prízraky, dynamicky striedajú svietiace rekvizity a vyčarujú vám pred očami farebné mandaly. Vizuálne atraktívne predstavenie ako stvorené na plesy, večierky a oslavy.

VISUAL LIGHT SHOW

VISUAL LIGHT SHOW / 4 artisti / 10-15 minút

Fascinujúce svetelné efekty v akcii. Do hudby naprogramované obrázky, ktoré ožijú v tme, vám vyrazia dych. Grafické žonglovanie, roztočené rekvizity a dokonalé choreografie v podaní štyroch artistov dodajú vášmu eventu tú správnu iskru.

Máte záujem o show? Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet.