INSPINIA

LIGHT SHOW

LIGHT UP YOUR EVENT

Light show INSPINIA, to je hra so svetlom v krajine fantázie, kde stretnete akčných hrdinov, záhadné bytosti a možno aj samých seba.

VYBERTE SI TÉMU

Vďaka modernej pixel technológii je možné zobrať počas show rôzne tematické obrázky podľa sezóny alebo želania klienta. Vyberte si tému podľa druhu vášho eventu – láska, zdravie, peniaze, mesto, príroda, kasíno, filmové motívy alebo rozprávky, Halloween, Vianoce, Silvester či Valentína. Alebo nám zadajte inú tému, radi prijmeme akúkoľvek výzvu.

ZOBRAZÍME VAŠE LOGO

V dobrej svetelnej show na firemnom večierku nesmie chýbať logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca, na tanečnej párty logo DJ-a. Technológia pixel poi funguje na nedokonalosti ľudského oka, ale na divákov pôsobí ako kúzlo a pri dlhej expozícii vznikajú nádherné promo fotografie.

MOŽNOSTI REALIZÁCIE

Light show je atraktívny program na malé firemné a rodinné oslavy, ale aj na veľké eventy, promo akcie, či festivaly. Okrem pódiovej show ponúkame aj improvizácie v priestore akú sú vítanie hostí a sprievody, alebo freestyle na tanečných párty a koncertoch. Podmienkou je tmavé prostredie, vonku je možná realizácia až po zotmení.

AKTUÁLNA PONUKA

light show mini: 1 artista / 10 minút

light show klasik: 2 artisti / 15 minút

light show extra: 4 artisti / 20 minút

SPEAKING SPACE

light show klasik

Svetelná show Speaking space je o priestore v nás a okolo nás. Ak chce tanečník ovládnuť svetlo, musí ho počúvať. Predstavenie, ktoré musíte vidieť. Divákov si získa nielen fascinujúca manipulácia s buugengmi, ktorá pripomína bojové umenia, ale aj harmónia pohybov a nápaditá synchronizácia svetiel s hudbou. Zakomponovanie vášho loga je samozrejmosťou. Vhodné pre detské publikum aj dospelých.

ALBATROS

light show mini

Ladné pohyby, do detailu premyslené choreografie a precízna manipulácia s predmetmi rôznych tvarov v podaní talentovanej tanečnice pripomína let albatrosa. Priestorovo nenáročné sólové vystúpenie je ideálnym programom na malé akcie, párty, svadby a rodinné oslavy. Tanec s vlajkami, poi, kruhom a buugengom môže byť uvedený ako jedna show alebo rozdelený na viac vstupov.

NEON MYSTERY

light show klasik

Neon mystery je záhadná UV light show, ktorá ukrýva a zároveň odhaľuje nežnú krásu v pohybe. Zasnený tanec s dáždnikmi, maskami a vejármi, ktoré žiaria v tme ako prízraky, dynamicky striedajú svietiace rekvizity a vyčarujú vám pred očami farebné mandaly. Vizuálne atraktívne predstavenie dvoch tanečníc ako stvorené na plesy, večierky a oslavy.

VISUAL DREAM

light show extra

Visual dream je pestrá prehliadka moderného žonglovania pomocou najnovších vizuálnych technológií. Vaše logá, slogany alebo obrázky na želanie sa roztancujú v tme priamo pred vašimi očami. Grafické žonglovanie, tanec so svetelnými efektami a dokonalé choreografie v podaní štyroch šikovných artistov dodajú vášmu eventu tú správnu iskru. Vhodné na veľké eventy, firemné párty, promo akcie, odovzdávanie cien, výročia alebo festivaly.

Máte záujem o light show Inspinia?

Napíšte nám dátum a miesto konania vašej akcie a my vám pošleme rozpočet. Tešíme sa na spoluprácu.

KONTAKT: inspinia@gmail.com