INSPINIA

ABOUT US

WE ARE LOST IN SPIN BUT FOUND IN FLOW

Ako Inspinia fungujeme od roku 2013. Naše domovské mesto je Bratislava, ale účinkujeme po celkom Slovensku aj v zahraničí. Profesionálne vystúpenie na vysokej úrovni je pre nás základom. Sme spoluzakladateľmi školy nového cirkusu na Slovensku Cirkus-kus, ktorá rozšírila najmä našu workshopovú platformu. Sami sa pravidelne zúčastňujeme zahraničných workshopov, kde zdokonaľujeme naše umenie.


REFERENCIE

Za šesť rokov sme absolvovali stovky vystúpení na rôznych eventoch, oslavách a festivaloch. Medzi naše míľniky patrí účinkovanie na otváracích ceremoniáloch City Areny v Trnave a OC Terminal v Banskej Bystrici, spolupráca na nočnej open air show Príbeh z Trenčína, vytvorili sme svetelné show na zákazku pre firmy Mitsubishi, Tatrabanka, Bosh, VÚB Banka, IBM, Canon, McDonald’s a tiež módnu show na uvedenie novej kolekcie pre značku Desigual. Medzi naše rekordy patrí aj 23 opakovaní strašidelnej light show počas nočnej prehliadky Oravského hradu alebo reprezentácia Slovenska na Hrách Frankofónie vo francúzskom Nice (2013).


CIRKUSKUS

Inspina je súčasťou občianskeho združenia CirKusKus. V spolupráci s talentovanými akrobatmi a žonglérmi z CirKusKus-u realizujeme aj akrobaticko-žonglérske show, predstavenia pre deti a workshopy. Ak máte záujem o cirkusové aktivity, prejdite na stránku CirKusKus.


INSPINIA 2013 – 2020