LIGHT UP YOUR EVENT


Visual light show INSPINIA to je hra so svetlom v krajine fantázie, kde stretnete akčných hrdinov, záhadné bytosti a možno aj samých seba.

Môžete si vybrať buď z našich už spracovaných tém alebo si objednať show na mieru. Vďaka modernej grafickej technológii máme pri tvorbe light show neobmedzené možnosti a vieme spracovať akúkoľvek tému a premietnuť vaše logá, obrázky alebo nápisy. Elegantné či mystické, futuristické alebo historické, máme niečo pre každého. Môžete si vybrať z motívov ako napríklad motív času, agent 007, strašidelná show, vianočná a silvestrovská show alebo light show pre deti.CHOOSE YOUR COLORS / voliteľné farby svetiel

Farby svetiel môžeme prispôsobiť eventu. Bielu používame na svadby a vianočné večierky, červenú na Halloween a Valentína, ale môžete si vybrať aj ľubovoľnú kombináciu farieb podľa firemného loga alebo výzdoby celého eventu.


UV ACTIVE FLAGS AND WINGS / uv-aktívne vlajky a krídla

UV svetlo dodáva tancu s vlajkami a tiež kostýmom artistov magické čaro. Rozžiari neónové farby a roztočené krídla vyplnia tmu pohybom a ľahkosťou.


LED BUUGENG / hypnotické vlnovky

Novinkou v našej light show je hypnotický buugeng. Vychutnajte si umenie manipulácie s vlnovkami, ktoré pôsobí svojou pomalosťou a sústredením ako blahodárna meditácia.


THEMED PICTURES / obrázky na rôzne témy

Vrcholom celej show sú tematické obrázky podľa sezóny alebo želania klienta. Vybrať si môžete z tém ako sú napríklad mesto, príroda, láska, čas, agent 007, kasíno, Halloween, Vianoce atď., alebo nám poslať vlastné obrázky na spracovanie.


LOGO OF THE CLIENT / logo klienta

Úplne na záver show na firemnom večierku nesmie chýbať logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca atď. Dá sa objednať aj samostatne, napríklad na vítanie hostí alebo ako freestyle s logom DJ-a na tanečnej párty.


LIGHT SHOW – video gallery


BOOKING: inspinia@gmail.com