SEE FIRE IN A NEW LIGHT


Ohňová show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

Naše dlhoročné skúsenosti s ohňom Vám garantujú profesionálnu fire show s bezpečným priebehom aj v interiéroch. Ohňová show je ideálnym večerným programom každého podujatia: od firemných večierkov, festivalov až po súkromné oslavy. Použitie špeciálnej pyrotechniky je vynikajúci spôsob zavŕšenia veľkých akcií a galavečerov, či alternatíva ohňostroja.FIRE FANS / vejáre

Tanec s ohnivými vejármi uvádzame prevažne ako zahrievacie kolo a necháme divákov vychutnať si krásu ohňa a ladných ženských pohybov.


FIRE POI / točky

Ohnivé poi sú naša najobľúbenejšia disciplína. Dokonalé choreografie pretkávame náročnými partnerskými prvkami a z ohňa sme urobili svojho tanečného partnera, ktorého máme pevne pod kontrolou.


FIRE UMBRELLA / dáždnik

Čo poviete na horiaci dážnik? Výrazná rekvizita, ktorú vidno už zdiaľky a dajú sa s ňou robiť nevídané kúsky. Ideálne do sprievodov, či party freestyle.


FIRE HOOP / kruh

V poriadnej fire show nesmie chýbať ani atraktívny tanec s ohnivým kruhom, z ktorého zostane všetkým horúco.


SPECIAL EFFECTS / špeciálne efekty

A na záver to najlepšie – špeciálne efekty: iskriace pyro, vulkán, horiace laná, dymovnice a iné horiace rekvizity, ktoré navodia v divákoch slávnostný pocit ako pri ohňostroji.


Fire show sa dá zrealizovať ako pódiové či pouličné vystúpenie, na vítanie hostí, do sprievodov, alebo ako doplnkový program k hudobnej produkcii na tanečných párty či koncertoch. V kombinácii so svetelnou show a párovou akrobaciou vám zaručíme jedinečný novocirkusový zážitok.


VIDEO GALÉRIA 2013 – 2018


BOOKING: inspinia@gmail.com