LOST IN SPIN / FOUND IN FLOW


Ako Inspinia fungujeme od roku 2013. Naše domovské mesto je Bratislava, ale účinkujeme po celkom Slovensku aj v zahraničí. Všetci členovia máme bohaté niekoľkoročné skúsenosti z predchádzajúcich skupín, v ktorých sme pôsobili. Profesionálne vystúpenie na vysokej úrovni je pre nás základom. Sme spoluzakladatelmi školy nového cirkusu na Slovensku Cirkus-kus, ktorá rozšírila najmä našu workshopovú platformu. Sami sa pravidelne zúčastňujeme zahraničných workshopov, kde zdokonaľujeme naše umenie.

V priebehu piatich rokov sme absolvovali stovky vystúpení na rôznych druhoch eventov a udalostí. Medzi naše míľniky patrí účinkovanie na otváracích ceremoniáloch City Areny v Trnave a Terminalu v Banskej Bystrici, spolupráca na nočnej open air show Príbeh z Trenčína, vytvorili sme svetelné show na zákazku pre firmy VÚB Banka, IBM, Canon, McDonald’s a tiež módnu show na uvedenie novej kolekcie pre značku Desigual. Medzi naše rekordy patrí aj 23 opakovaní strašidelnej light show počas nočnej prehliadky Oravského hradu alebo reprezentácia Slovenska na Hrách Frankofónie vo francúzskom Nice.

Snažíme sa neustále posúvať daľej, často krát až za hranice našich možností. Výzvy ktoré si dávame, nám umožňuje realizovať jedine usilovné trénovanie, zdokonalovanie sa a zaznamenávanie našich nápadov. Našim cieľom je držať krok so svetovými špičkami vo fire show a preto neustále zlepšujeme techniku s ktorou pracujeme, ako aj naše vlastné schopnosti v točení. V spojení s radosťou z toho čo robíme, vám vieme vždy poskytnúť fire show či light show na profesionálnej úrovni.

Ponuka našich vystúpení nekončí pri fire show a light show. V spolupráci s akrobatmi s CirKusKus-u realizujeme aj akrobaticko-žonglérske show alebo predstavenia pre deti (www.cirkuskus.sk). Záujem je aj o tzv. freestyle – improvizácie ako doplnkový program k hudobnej produkcii. Žonglovanie, ohňová či svetelná show oživí každú tanečnú párty či koncert.


INSPINIA 2013-2018


NAŠI KLIENTI


kontakt: inspinia@gmail.com